OBÓZ ARTYSTYCZNY

Piękna Góra (k. Giżycka) 28.06-09.07.2020

Ten obóz skierowany jest do wszystkich lubiących muzykę i taniec. Taniec będzie na nim wszechobecny ale nie tylko on pojawi się w programie, ponieważ dusza artysty jak wiemy jest bardzo wszechstronna, dlatego zajęcia sportowe przeplatać będziemy zajęciami z instrumentem, zajęciami plastycznymi i kulinarnymi. Jak przystało na wakacyjną przygodę na Mazurach pojawią się także skoki z SUPów do wody i wyprawa do parku linowego. Będzie się działo :)

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

 • mieszkamy w OW Gwarek (www.gwarek-mazury.pl), pokoje 4-5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym,
 • zapewnione mamy: 3 posiłki dziennie + podwieczorek (obóz rozpoczynamy obiadem i kończymy obiadem),
 • posiłki wydawane są w formie bufetu.

PROGRAM OBOZU (dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat)

 • zajęcia programowe: gimnastyka artystyczna, taniec, zumba, warsztaty baletowe, warsztaty kulinarne, warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne, slackline, gry zespołowe,
 • zajęcia uzupełniające: sup, elementy samoobrony, crossfit, ognisko, gra terenowa, park linowy lub wyprawa na Wake Parku (do wyboru) w Giżycku, wieczorki tematyczne, pływanie.

Kadra instruktorska i wychowawcza

 • wszyscy opiekunowie pełniący funkcje wychowawcy i instruktora posiadają stosowne uprawnienia do pełnienia swoich funkcji,zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997 r. w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania,
 • nasz zespół pracuje w konfiguracji 1 opiekun przypada na 5 uczestników wyjazdu,
 • wszystkie obozy są zgłoszone do właściwego kuratorium oświaty,
 • organizator jest wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 1754 oraz posiada gwarancję turystyczną.

 Jak należy zapisać się na obóz:

 1. Zadzwonić lub napisać maila na podane poniżej dane w celu dokonania wstępnej rezerwacji: 501-256-516, 500-044-197, info@go-swim.pl
 2. Po wstępnej rezerwacji otrzymają Państwo od nas komplet dokumentów, które należy wypełnić i przesłać skanem lub pocztą. Dodatkowo prześlemy wraz z  kompletem dokumentów informację dotyczącą płatności za wyjazd.
 3. Po dostarczeniu dokumentów i wpłacie zaliczki otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji oraz dokumenty zawierające szczegóły dnia wyjazdu/przyjazdu oraz listę rzeczy jakie należy ze sobą zabrać na obóz.

Dojazd

* autokar Warszawa-Piękna Góra, Piękna Góra-Warszawa,
* zbiórka uczestników wyjazdu w dniu 28 czerwca o godz. 8:30, planowany odjazd o godz. 9:00,
* odjazd autokaru będzie z Wilanowa, ul. Hlonda 1 (parking przy Świątyni Opatrzności Bożej),
* powrót nastąpi w dniu 9 lipca ok. godz. 20:00.

Ubezpieczenie

PZU Sport

Video

Cena

2480zł cena dla go-Swimowiczów (uczestnicy naszej szkoły pływania oraz osoby, które były przynajmniej 2 razy z nami na wyjeździe, dodatkowym warunkiem są terminowe wpłaty i terminowe dostarczenie dokumentów),
2580zł dla osób rozpoczynających przygodę z go-Swim
zaliczka w obu przypadkach wynosi 1200zł/os i jest płatna w ciągu 7 dni od zgłoszenia
opłaty należy przesyłać na konto: ING Bank Śląski 38 1050 1025 1000 0092 1964 5802 w tytule wpisać imię i nazwisko i termin wyjazdu.


Napisz do nas

 

Zapisy i rezerwacja

501-256-516 - Anna Grochowska
500-044-197 - Piotr Bloda

E-mai: info@go-swim.pl