O nas

Go-Swim to firma, która powstała z pasji do sportu, aktywnego wypoczynku, a także z zamiłowania do przekazywania tych zainteresowań innym. Naszym głównym celem jest propagowanie aktywnego trybu życia.

Firma powstała w 2010 roku jako szkoła pływania. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, od 2011 postanowiliśmy naszą ofertę wzbogacić wyjazdami letnimi oraz zimowymi. Są one skierowane do dzieci i młodzieży jak również całych rodzin.

Zimą proponujemy głównie wyjazdy w malownicze zakątki Austrii, Czech i Polski, są to wyjazdy o profilu narciarskim, snowboardowym, a także narciarstwa biegowego.

Lato z go-Swim wypełnione jest wyjazdami podczas których proponujemy uczestnikom głównie sporty wodne – żeglarstwo, windsurfing, kajakarstwo, a także zajęcia na SUPach oraz inne dyscypliny sportu – tenis, rowery, sztuki walki, taniec, łucznictwo, survival i wiele, wiele innych. Latem proponujemy również szkolenia specjalistyczne (ratownicze, szkolenia żeglarskie, motorowodne).

Staramy się aby co roku nasza oferta była bardziej bogata i otwarta na nowe przygody.

Nasz team tworzą ludzie z pasją do sportu, którym praca z dziećmi i młodzieżą przynosi wiele radości. Wszyscy jesteśmy absolwentami lub studentami AWF, wśród naszego zespołu są instruktorzy i trenerzy wielu dyscyplin sportowych z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Profesjonalizm, zaangażowanie i uśmiech to cechy wyróżniające nasz zespół.

Dostosowujemy poziom i zakres prowadzonych zajęć do potrzeb naszych klientów, zawsze jesteśmy otwarci na sugestie, uważamy że dzięki temu uda nam się stworzyć zajęcia o wyjątkowym klimacie.

Go-Swim to firma z którą można aktywnie spędzać czas przez cały rok! W ofercie posiadamy również wyjazdy dla szkół i przedszkoli (zielone i białe szkoły), imprezy urodzinowe (na pływalni i w plenerze) oraz eventy sportowe (dla firm i klientów indywidualnych).

Zaufało nam już ponad 300 osób w szkole pływania i drugie tyle podczas wyjazdów letnich i zimowych, współpracujemy z wieloma szkołami i przedszkolami na terenie Warszawy i okolic.

Zapraszamy do wspólnej przygody z go-Swim!
Ania i Piotr

anna-i-piotr2

Tak pływamy!

 

Napisz do nas